Fenomen PaketleriGünümüz dünyasında en popüler sosyal ağlardan biri olan youtube en popüler ve dinamik video platformudur. Youtube herkese yayıncı olma ve video yayınlama özgürlüğü sunar. Youtube da bir video ile dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz.

Youtube'a İçerik Üretmek


Studio Paparazi ile youtube içerikleri için video üretmek artık çok kolay. Studio Paparazi youtube da videolar yayınlamak isteyen, herkese ya da belirli bir kitleye hitap eden içerikler üretmek isteyen yani youtube içerik oluşturucusu kısaca youtuber olmak isteyen herkes için pek çok hizmet ve avantaj sunmaktadır.

Youtube’a veya faklı bir sosyal medyaya sürekli olarak içerik üretmek zor ve maliyetli bir iştir. Pek çok konu hakkında bilgi birikimine sahip olmanız gerekir. Kaliteli ve izlenmesi yüksek bir video yayınlamak istiyorsanız, ilk olarak iyi bir senaryonuz olması gerekmektedir, ikinci olarak ekipmanlarınızın profesyonel olması gerekmektedir ve son olarak sizin kamera, ışık bilginizin olması bunun yanı sıra çekim sonrasında daha etkileyici bir video ortaya çıkartmanız için kurgu& montaj, efekt, renklendirme gibi bir çok konuyu bilmeniz gerekmektedir.

Studio Paparazi sizlere bunların hiç birini bilmeden youtube’a içerik üretebilme ve milyonlarca kişiye ulaşarak youtuber olma hayalinizi gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Stüdyolarımızda, yaptığı işte uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte yukarı da bahsettiğimiz tüm adımları sizler için gerçekleştiriyoruz.

Sizler için youtube kanallarınızı yönetebilir, içerikler üretebiliriz. Eğer bir youtube kanalınız var ise ve bu kanala iki günde bir, haftada bir ya da ayda bir çalıştığınız ya da iş yaptığınız sektör ile ilgili içerikler atmak istiyorsanız bu kısımda da sizlere yardımcı oluyoruz. Çalışma alanınızı ve istediğiniz içeriklerin nasıl olması gerektiğine dair bizlere bilgi verdiğiniz takdirde sizler için istediğiniz zaman aralıklarında yayınlanmak üzere içerikler oluşturabilir, bu oluşturulan içeriklerin çekimlerini ve montajlarını yapıp, yayınlamaya hazır hale getirebiliriz.

Sizleri Arayalım

Fenomen Paketi Nedir ?


Fenomen Paketleri, sosyal medya platformlarında içerik üretmek isteyen kişilerin (youtuber veya influencer olmak isteyen kişilerin) işlerini kolaylaştırmak, daha çok kitleye ulaşmalarını sağlamak, profesyonel ekipmanlar ile çekilmiş, deneyimli kişiler tarafından kurgu ve montajı yapılmış, daha iyi ve kaliteli işler ortaya çıkartmalarını sağlamak ve onlara destek olmak amacı ile Studio Paparazi tarafından hazırlanmış paketlerdir.

Hiçbir ekipmanınız yok ya da var ama profesyonel değilse, çekim sonrası bilgisayarda yapılacak olan düzenlemeler yani montaj kısmına pek fazla hakim değilseniz, ne çekeceğinizi biliyorsunuz ancak bunu çekim için bir senaryo haline getiremiyorsanız Studio Paparazi sizlere bu konularda yardımcı oluyor.

Aklınızdaki fikri senaryo ekibimize anlatıyorsunuz ve ekibimiz sizin anlattıklarınız doğrultusunda sizlere uygun bir senaryo hazırlıyor. Daha sonrasın da işinde profesyonel çekim ekibimiz senaryonuza uygun olan stüdyoları ve gerekli ekipmanları hazırlıyor. En son aşamada ise post prodüksiyon ekibiz sizin için videonuzu yayınlamak üzere hazırlıyor ve sizlere teslim ediyor. Studio Paparazi youtube çekimleriniz için sizlere sadece yeşil perde değil farklı konseptlerdeki stüdyolarını, açık ve kapalı yarı olimpik havuzlarını da hizmetinize sunmaktadır. İsterseniz kendi ekipmanlarınızı kullanarak isterseniz de bizim ekipmanlarımızı kullanarak dilediğiniz çekimleri gerçekleştirebilirsiniz.


Fenomen paketlerimizi sizlerin isteklerinize göre şekillendirme imkanı sunuyoruz. İsterseniz tüm düzenlemeleri biz yapıyoruz ya da sadece istediğiniz kısımları (sadece senaryo ve çekim ya da sadece çekim ve montaj gibi) yapıp sizlere projelerinizi teslim ediyoruz.


Youtube Kanalı 


Youtube kanalı açtığınızda dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken pek çok konu vardır. Bunlardan bazıları; kanalın ilgi çekici olması, SEO alt yapısının kurulması, içerikler verilmek istenilen mesaj ya da anlatılmak istenen konuyu kısa ve öz olmalı, içerikler birbiri ile tutarlı olmalı ve en önemlisi de daha önce bahsettiğimiz gibi senaryo, çekim, montaj yani prodüksiyon ve post prodüksiyon kısımları iyi bilmelidir.

Ekip arkadaşlarımız ile prodüksiyon ve post prodüksiyon kısımlarında iddialı olduğum gibi youtube’da sizi ön plan çıkartma ve kanalınızın popülaritesini arttırma konusunda da iddialıyız.

Studio Paparazi olarak youtube kanalınızı yönetirken en güncel videoları takip ederek sizlere içerikler üretiyoruz. İçeriklerin hepsi birbiri ile bağlantılı ve tutarlı olarak kanalınızda yayınlıyoruz. Bunun yanı sıra youtube kanalınızı yönetirken doğru anahtar kelimeleri kullanarak youtube da bulunma ve izlenme şansınızı arttırıyoruz. Uzman SEO ekibimiz youtube kanalınızın ön plana çıkmasını ve aramalar da en ön sıra da yer almasını sağlamaktadır.

Fenomen paketlerinde sadece youtube ve youtuber olmak isteyenler için değil, son yıllarda yaygınlaşmış ve popülerliğini arttırmış olan instagram gibi diğer sosyal medya hesaplarında influencer olmak isteyenler için de hizmetler sunmaktadır. Youtube gibi instagram sayfalarında da bir video veya fotoğraf ile dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Influencerların sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde ve doğru olarak kullanmaları gerekmektedir. Influencerlar markalar ile iş birlikleri yaparlar ve markaların ürünlerini tanıtan fotoğraflar, hikayeler ve reels videoları çekerler. Son dönemde ürün tanıtımları için daha çok tercih edilen ve daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayan reels videolarında iş birliği yapılan markanın ürününü doğru tanıtacak bir senaryo ile reels videosu çekmek ve daha sonrasında çekilen bu reels videosunu paylaşmadan önce montaj yaparak ve çeşitli efektler ekleyerek daha ilgi çekici ve izlenmesi daha çok olabilecek bir reels videosu haline getirmeniz gerekmektedir. Bunun için de ekipmanlarınızın iyi olması, kurgu& montaj ve efekt için de bilgisayar programlarını kullanmayı biliyor olmanız gerekmektedir.

Studio Paparazi olarak youtuber olmak isteyenlere verdiğimiz desteği influencer olmak isteyen kişiler için de sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte stüdyolarımızda senaryo, çekim, kurgu ve montaj gibi hizmetleri sizler için sağlıyoruz.