Prodüksiyon


Prodüksiyon Nedir ?


Prodüksiyon kelime anlamı olarak “üretim” yani “production” dır. Genel olarak sinema filmi, televizyon programları, gösteri yapımı, reklam filmleri, video içerikleri, fotoğraf çekimleri gibi medya organları için gerçekleştirilen eylemler için kullanılmaktadır.

Studio Paparazi ekibi olarak istediğiniz, ihtiyacınız olan reklam filmi, tanıtım filmi, klip, dizi, sinema filmi, ürün tanıtım çekimleri ve benzeri tüm çekimleri, gerekli ekipmanların sağlanmasını ve çekim ekibinin oluşturulmasını sağlamaktayız. Yani Prodüksiyon adı altında aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri vermekteyiz.

Studio Paparazi olarak alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile birlikte istenilen ve beklentiye uygun olacak şekilde kullanılacak ekipmanları seçiyor, belirlenen tarih ve saat aralığında istenilen prodüksiyonu zamanında müşterilerimize teslim ediyoruz.


Başarılı Prodüksiyon Nasıl Olmalıdır ?


Senaryonuz ne kadar başarılı olursa olsun prodüksiyonunuz ve prodüksiyon ekibiniz başarılı ve uzman değil ise istenilen sonucu almanız pek mümkün değildir. Başarılı bir prodüksiyon, nitelikli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Çekimlerde planlama ,plana uygun çalışma yani uygulama kısımları da bir bütündür. İstenilen senaryoya ne kadar sadık kalınırsa ortaya çıkacak iş o kadar etkili olacaktır. Planlama ve uygulama ne kadar uyumlu ve birbirini takip ediyor ise ortaya çıkan çalışma o kadar başarılı olacaktır. Yani ekibiniz ne kadar başarılı ise ortaya çıkan çalışmada o kadar başarılı olacaktır. İşte bu nokta da Studio Paparazi olarak sizlere başarılı sonuçlar vaat ediyoruz ve her zaman kaliteli çalışmalar ortaya çıkarmak ve müşteri memnuniyetini en iyi ve doğru şekilde sağlamak için çalışmalarımızı özenle yürütüyoruz.

Başarılı bi prodüksiyon hizmeti vermek için deneyimli çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile size hizmet vermekteyiz. Studio Paparazi olarak kişilerin istekleri doğrultusunda geliştirilen konsepte ve senaryoya göre profesyonel çekim ve görsel tasarım çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Sadece görsel olarak değil istenilenler doğrultusunda video çekimi işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.


Neler Yapıyoruz ?


Eğer videonuz da ya da filmiz de gerçek görüntülere yer vermek istemiyorsanız, videonuzu hareketli görsel tasarım yani motion graphics çalışmalarla oluşturmak istiyorsanız Studio Paparazi olarak deneyimli ekibimizle bu konu da size hizmet vermekteyiz. Videonuz, filminiz ya da projeniz için çekilen video ve görseller yeterli olmadığı takdirde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazır stok görüntüleri de satın alınarak kullanılabilmektedir.

Farklı konseptlerdeki stüdyolarımızla sizlere istenilen çekim hizmeti ve prodüksiyon hizmetini sunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı konseptler hazırlamakta ve çekimler yapmaktayız.

Prodüksiyon için gerekli olan kostüm, sahne, ışık, müzik, stüdyo ve diğer gerekli tüm ekipmanları Studio Paparazi de bulabilirsiniz.

Stüdyolarımız da istediğiniz tanıtım filmi, reklam filmi, dizi, sinema film, klip, ürün tanıtım çekimleri, katalog çekimleri, drone çekimleri ve çok daha fazlası için prodüksiyon hizmeti vermekteyiz.

Eğer bir çekim yapmak istiyorsanız(reklam filmi, tanıtım filmi, dizi, film, klip, ürün tanıtımı vb.), bir fikriniz var anacak senaryonuz yok ise bu konuda da Studio Paparazi olarak size hizmet vermekteyiz. Çekimini istediğiniz konu ile bize başvurursanız sizin için gerekli, isteklerinize uygun olan senaryoyu yazıyoruz ve daha sonrasında isteklerinize göre oluşturduğumuz senaryoya uygun planlama yaparak size uygun prodüksiyon hizmetini de sunmaktayız.

Sizleri Arayalım

Ürün Tanıtım ve Katalog Çekimleri


Bir veya birden fazla ürününüz varsa ve bunları web sitenizde ya da bir katalog da müşterilerinize tanıtmak istiyorsanız profesyonel çekimlere ihtiyacınız var demektir. Profesyonel olmayan çekimler hem siteniz veya kataloğunuzun hem de ürününüz kalitesini düşürür. Profesyonel çekimler ile müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve ürünlerinize olan ilgiyi arttırabilirsiniz. Ürün çekimleri çoğu zaman fotoğraf çoğu zaman da video çekimi şeklinde olabilir. İstekleriniz doğrultusunda ürünlerinizi modellerimiz ile çekebilir, sizin oluşturduğunuz senaryo veya bizim sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturacağımız senaryo ile konseptli stüdyolarımızda video çekimi ya da fotoğraf çekimi yapabiliriz. Konseptli stüdyo kullanmak istemediğiniz takdirde yeşil perde kullanarak da stüdyomuzda video çekimi veya fotoğraf çekimi yapabiliriz. Studio Paparazi olarak profesyonel ve deneyimli kameramanlarımız, kaliteli ve profesyonel kamera ve ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekte ve ürünlerinizi ön plana çıkartacak ürün çekimleri yapmaktayız.


Drone Çekimleri


Son yıllarda popülerliğini iyice arttırmış olan Drone kameralar ile daha kaliteli görseller ve video çekimleri elde edebiliriz. Drone çekimleri klasik ekipmanlar ile elde edilemeyecek farklı açılardan görüntüler elde etmemize olanak sağlar. Drone çekimlerinde gün ışığını kullanmak ve hava şartlarına göre çekim yapmak çok önemlidir ve profesyonel şekilde ayarlanması ve kurgulanması gerekmektedir. Studio Paparazi olarak drone çekimleri prodüksiyon hizmetinizde sizin için profesyonel olarak hazırlık yapıyoruz, gerekli tüm şartları ve planlamaları önceden ayarlayarak, deneyimli ekibimiz ile markanıza yaratıcı içerikler üretebilir, tanıtım ve reklam filmi çekimlerinizi drone ile sorunsuz ve kusursuz gerçekleştirebiliriz.


Tanıtım ve Reklam Filmi Çekimleri


Markanızı ya da ürününüzü tanıtım filmi ile anlatmanız akılda kalıcılığınızı arttırır. Tanıtım filmi sayesinde marka değerinizi profesyonel olarak yansıtabilirsiniz. Günümüz dünyasında sosyal medyanın bütün işlerde ön planda yer aldığını göz önünde bulundurursak etkili bir tanıtım filmi sayesinde kolaylıkla ön plana çıkabilir ve markanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Tanıtım filmi sayesinde hedef kitle ile etkili iletişim sağlayabilir ve potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu ve akılda kalıcı etkiler bırakabilirsiniz. Tanıtım filmlerinin etkili olabilmesi için görüntü kalitesi, çekim açıları, ışık kullanımı çok önemlidir, ancak bunların hepsinin yanında markanın ön plana çıkartılarak çekim yapılması da önemlidir. Bu yüzden tanıtım filmlerinde çekimin yanı sıra yazılan senaryo da çok önemlidir. Senaryo kısmında da sizlere en iyi hizmeti vererek markanızı ön plana çıkartacak şekilde hazırlayarak sadece çekim değil senaryo yazım hizmetini de sizlere sunmaktayız. Biz Studio Paparazi olarak kısa süre de etkili ve akılda kalıcı tanıtım filmleri ya da reklam filmleri yapmanın garantisini veriyoruz.