VIP HizmetlerEn temel amacımız eğlenerek çalışmak ve ortaya güzel işler çıkartmaktır. Bu yüzden müşterilerimize de bu şekilde bir ortam oluşturabilmek adına stüdyolarımızı kiraladıktan sonra kaliteli vakit geçirebileceğiniz ortamlar sağlamak için sizlere VIP Hizmetler sunmaktayız.

Studio Paparazi sizlere daha rahat bir çekim ortamı sunmak ve çekim yaparken eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak tüm imkanları sunmak için çalışmaktadır. Çekim sırasında kullanabileceğiniz ve diğer tüm stüdyo kiralama hizmeti veren yerlerde bulabileceğiniz dinlenme odaları, sınırsız çay, kahve ve içecek servisinin yanı sıra Studio Paparazi'nin müşterilerine özel hazırladığı daha iyi ve daha eğlenceli bir çekim ortamı sağlamak için VIP Hizmetler de mevcuttur.

Çekim molalarında stüdyoda beklemek yerine bizlerin sizler için sunduğu VIP Hizmetlerden faydalanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çekimlerinizi eğlenerek yapmak için, molalarınızda stüdyoda oturmak yerine eğlenceli aktiviteler yapabileceğiniz bir stüdyo ortamı için Studio Paparazi ’nin sizler için hazırladığımız VIP Hizmetler paketiniz incelemelisiniz. Sunduğumuz bütün VIP Hizmetlerden tüm gün kiralama yapan istisnasız bütün müşterilerimiz ekip arkadaşları ile birlikte vip hizmetlerimizden faydalanabilir.  


VİP Hizmetlerimiz :

  • Açık Havuz
  • Kapalı Havuz
  • Fitness Salonu
  • Futbol Sahası
  • Masaj
  • Sınırsız İkramlar

Sizleri Arayalım

Studio Paparazi stüdyolarının içinde bulunduğu Bahçeşehir The Gym A+ Fitness & Spa merkezinde siz müşterilerimiz için pek çok imkan sunmaktayız. Çekim yaptığınız süre boyunca The Gym A+ Fitness & Spa merkezi içerisinde bulunan fitness salonunu ve salondaki tüm ekipmanları kullanabilirsiniz ve spor hocalarımızdan yardım alabilirsiniz, açık havuz ve kapalı havuzu kullanabilirsiniz, futbol sahasını kullanabilirsiniz. Ayrıca masaj hizmetinde de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

İyi bir çekim ortaya çıkartabilmek için ekibinizin rahat bir ortamda ve eğlenerek çalışması çok önemlidir. Sıkıcı bir ortamda yapılan çekim ve eğlenerek yapılan çekim arasında bir çok fark bulunmaktadır. Ekip ne kadar rahat ederse ortaya çıkan iş o kadar güzel olur ancak ekip sıkıcı ve hiçbir aktivite yapmadan sadece tüm gün çekim yaparsa ortaya çıkan işte sıkıntılı olur.

Studio Paparazi olarak sıkıcı bir ortamda çekim yapmamanız ve ekip olarak çekim molalarınızda hem beraber hem de ayrı ayrı olarak kullanabileceğiniz VIP hizmetlerimiz ile sizlere daha iyi bir çekim ortamı sunuyoruz ve gün sonunda daha kaliteli işler ortaya çıkartmanızı amaçlıyoruz.