Studio Kiralama

Profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmış 15 farklı konsept stüdyomuz ve greenbox stüdyomuz ile Studio Paparazi olarak Bahçeşehir Ispartakule de sizlere hizmet vermekteyiz. Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız ve stüdyolarımız da bulundurduğumuz ekipman ve araçlar ile birlikte sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli alt yapı ve donanım sayesinde sizlere stüdyo kiralama hizmeti sunmaktayız.


Studio Paparazi de Neler Yapabilirsiniz ?


    1) Sadece stüdyo kiralayıp istediğiniz dizi-film-fotoğraf-video çekimlerini kendi ekibiniz ve ekipmanlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

    2) Stüdyo kiralayıp, ekibiniz var ise bizim ekipmanlarımızı kullanarak çekim yapabilirsiniz.

    3) Stüdyo ve ekipman kiralayıp, ekibiniz yok ise bizim ekibimiz ile çalışabilirsiniz.

    4) Çekim sonrası profesyonel post prodüksiyon ekibimiz ile çalışıp daha kaliteli, sizi ve markanızı daha çok ön plana çıkartacak işler ortaya çıkartabilirsiniz.

    5) Bir çekim yapmak istiyorsunuz ancak elinizde bir senaryonuz yok ise istediklerinizi anlatıp bizim senaryo yazarlarımız ile çalışabilirsiniz.

    6) Çekimleriniz de Studio Paparazi bünyesinde yer alan modellerimiz ile de çalışabilirsiniz.


Konsept stüdyolarımız ve greenbox stüdyolarımız haricinde havuz alanlarımızı da çekim mekanı olarak kullanabilirsiniz. Bünyemizde açık ve kapalı olmak üzere iki adet yarı olimpik havuz bulunmaktadır. Stüdyolarda olduğu gibi havuz çekim alanlarımızı da isteklerinize ve çekilecek senaryoya göre dekore edilebilirsiniz.

Studio Paparazi olarak sizlere ihtiyacınız olan bütün hizmetleri sunmayı ve yaptığımız işler ile sizleri ön plana çıkartmayı amaçlıyoruz.

Studio Paparazi Sizler için yaratıcı içerikler üretiyor, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile stüdyolarımızda sizlere hizmet veriyoruz.

Stüdyolarımızda ürün tanıtım videoları, röportaj, klip çekimi, tanıtım filmi, dizi çekimi, film çekimi ve youtube için video ve fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Studio Paparazi olarak stüdyolarımız da müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için bünyemizde senarist, kurgu& montaj ekibi, kameraman, ışık yönetmeni, ses uzamanı, giyinme odaları, dinlenme alanları, stilist, saç tasarım uzmanı, model, makyaj masaları ve makyaj sanatçımız bulunmaktadır. Bunların haricinde stüdyolarımızı kiralayan tüm müşterilerimize VIP Hizmet vermekteyiz. Makyaj sanatçımız istediğiniz saat aralığında sizleri makyaja alır ve yapacağınız çekime uygun bir şekilde makyajınızı yaparak sizi hazırlar. Eğer stilistimiz ile çalışmak isterseniz sizin için, çekilecek olan senaryo ya da çekilecek konsepte göre uygun kombinler ile sizi hazırlar. Aynı şekilde bizim saç tasarım uzmanımız ile çalışmak istediğiniz takdirde saç tasarım uzmanımız istediğiniz saat aralığında saçınızı dilediğiniz gibi konsepte uygun bir olarak şekillendirerek sizi çekimlerinize hazır hale getirir.

Daha konforlu, ayrıcalıklı ve fark yaratacak çekimler için Studio Paparazi olarak deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Sizleri Arayalım

Stüdyo Nedir ?


Stüdyo , içinde fon, ışık, dekor ve çekim ekipmanlarının bulunduğu kapalı alanlara denir. Stüdyolar çekilecek senaryoya göre dekore edilir.


Greenbox Stüdyo


Greenbox yeşil renkte bir arka plandır. Greenbox, fotoğraf ya da videolar da arka plana çeşitli görüntüler ya da arka plan fonları eklemeye yarayan bir tekniktir. Yok etmek istediğimiz bir görüntünün yerine istediğimiz görüntüyü yerleştirebiliriz. Fonda tek bir renk olması görüntünün silinmesini ve silinen görüntünün yerine farklı görüntü yerleştirilmesini kolaylaştırır. Greenbox stüdyoyu pek çok amaç ile kullanabilirsiniz. Örneğin youtube’a içerik oluşturmak isteyenler istedikleri videoları, ürün ve marka tanıtımlarını, röportaj çekimlerini, klip çekimlerini, dizi ya da film çekimlerini greenbox stüdyo da çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.


Renk olarak yeşilin tercih edilmesinin birden çok nedeni vardır. Bunlar:

    1) Ana renkler arasında en düşük ton olması,

    2) Işığı çok iyi şekilde emmesidir.

    3) İnsanın doğal ten ve saç renginde yeşilin bulunmaması, bulunma ihtimalinin en az olduğu renk olması.

Yeşil perdenin yanı sıra arka plan rengi yeşil yerine mavi veya kırmızı da olabilir.


15 farklı konseptte tasarlanmış ve boyutları birbirlerinden farklı stüdyolarımızı ve greenbox stüdyomuzu isterseniz belirli bir saat aralığı içerisinde, isterseniz yarım gün, isterseniz de tüm gün olarak kiralayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz konsepte göre de stüdyolarımız hazırlanabilir ve çekim yapılabilir.


Fotoğraf Stüdyosu


Stüdyolarda fon, ışık, ekipman ve modellerin çekilecek senaryoya uygun olarak seçilmesi ve dekore edilmesi önemlidir. Fotoğraf çekimlerinde ışık ve fon en önemli olan temel iki öğedir. Çekim yapılacak ürüne göre ışık ve fon farklılık gösterir. Işığın doğru yere konumlandırılmasına dikkat edilmelidir. Yanlış yere konulan fotoğrafların karanlık çımasına ya da olması gerekenden aydınlık çıkmasına neden olabilir. İşinde uzman ışık ekibimiz bu tarz problemler ile karşılaşmamanız için sizlere yardımcı olmakta, yapacağınız çekimlere göre ışıkları doğru açılar ile yerleştirmektedir.


Stüdyo Kiralamanın Avantajları


Stüdyo kiralamak sizlere hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Stüdyonuzu kendiniz de kurabilirsiniz ancak bunun için geniş bir zamanınız, paranız ve ekibinizin olması gerekmektedir. Ekibinizin geniş ve pek çok konu da bilgi sahibi olması gerekmektedir. Örneğin çekim yapılacak senaryoya göre gerekli ekipmanların seçilmesi, ışıkların doğru açılar ile konumlandırılması, çekim sonrası süreç için montaj yapma, efekt ekleme, renklendirme gibi konuların iyi bilinmesi gerekmektedir, bu süreçlerde yaşayacağınız sıkıntılar sizlere zaman kaybı olarak yansıyacaktır. İşte bu yüzden bu tarz problemler ile karşılaşmamanız için ve stüdyoları her içerik veya çekim için kendiniz oluşturarak zaman kaybı yaşamamanız için stüdyo kiralayıp, istediğiniz konsepte göre hazırlatabilirsiniz ve bu sayede hem zamandan hem de maliyetten büyük ölçüde tasarruf etmiş olursunuz.

Stüdyo kiralamanın avantajlarından birisi de ışık konusudur. Doğal ortamda yakalayamadığınız ışıkları stüdyo ortamın da oluşturup çekim yapabilirsiniz. Stüdyolarda bulunan ışıklar hareketlidir ve bu ışıkları istediğimiz açılar ile yerleştirebiliriz. İstediğimiz konsepte göre arka planı ve ışığı doğru seçtiğimiz takdir de doğal ortam ışığı ile çekilmiş gibi fotoğraflar ve videolar ortaya çıkartabiliriz.