Referanslarımız


Referans Nedir?


Referans, nasıl çalıştığımızı, güvenilirliğimizi, uyumumuzu, başarılarımızı test edebileceğiniz, bu konu da fikir sahibi olabileceğiniz, hakkımızda geniş bir bilgi sunan kaynaklardan biridir.


Studio Paparazi Referansları


Yaptığımız işlerin kalitesini referanslarımızı inceleyerek anlayabilirsiniz. Referanslarımız bizleri yansıtmaktadır. Daha önce çalıştığımız ve hala çalışmakta olduğumuz firmaların fotoğraf çekimlerinden, tanıtım ve reklam filmi çekimlerinden, youtube hesaplarından ve instagram hesaplarından yaptığımız bütün işlere ulaşabilirsiniz ve yapacağımız işlerin kalitesini ortaya çıkarttığımız işlerden anlayabilirsiniz. Studio Paparazi olarak şimdiye kadar pek çok alanda pek çok iş yapmış bulunmaktayız. Her işimize aynı özen ve titizlik ile yaklaşıyoruz ve istediğiniz çalışmaları hayal ettiğiniz şekilde sizlere sunuyoruz.Sizleri Arayalım

    1) The Gym A+ spor salonlarının tanıtım filmlerin de, web sitesi için fotoğraf çekimlerinde ve instagram içeriklerinde Studio Paparazi olarak yer aldık. Çekimlerin bir kısmını stüdyolarımızda gerçekleştirdik, stüdyoda çekilmeyen kısımlar da ise stüdyo paparazzi ekipmanları ve ekibi ile spor salonunda çekimler gerçekleştirildi ve hala çekimlerimiz devam etmektedir. Bir çok motivasyon videoları, eğitim içerikleri, tanıtım filmleri çekilmiştir ve hepsi için ayrı senaryolar, montajlar ve her çekim için farklı ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmiştir. The Gym A+ için de web sitesine yüklemek üzere bir çok stüdyo fotoğraf çekimi yapılmıştır. Ayrıca bunların dışında istekleri doğrultusunda afiş, broşür tasarımları da yapılmaktadır. Web sitelerinde yer alan hizmet ve blog yazıları da senaryo ekibimiz tarafından yazılarak yayınlanmaktadır. Web sitesi haricinde instagram içeriklerinde de bizimle çalışmaktadırlar. İnstagram yönetimi günlük video sayısı, eğlenceli ve spora dair videolar ile insatagram yönetimleri ve içerikleri de Studio Paparazi ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.


www.thegymaplus.com

www.instagram.com/thegymaplus/


    2) Losyana, internet sitesi için hazırlanan tüm şal fotoğrafı çekimleri stüdyolarımızda, ekipmanlarımız ve ekibimiz ile gerçekleşmektedir. Fotoğraf çekiminde kullanılan şalların ön plana çıkmasını sağlamak için ışıklar ve ekipmanlar özel olarak seçilmiştir ve çekimlerimizde kullanılmıştır. Daha sonrasında çekilen fotoğrafların düzenlemeleri bilgisayar üzerinde yapılıp, e- ticaret sitesine yüklenecek şekilde, istenilen formatta teslim edilmektedir.


www.losyana.com


    3) BOGABA youtube kanalından yaptığımız klip çekimlerini, motivasyon videolarını görebilirsiniz. Klip çekimlerinin senaryosundan, en son yayınlanana kadar geçen tüm süreç Studio Paparazi tarafından yapılmış ve yayına hazır hale getirilmiştir. Klip çekimlerinde stüdyo ortamında çektiğimiz görüntülerin yanı sıra dış ortamda da çektiğimiz görüntüler mevcuttur. Ayrıca animasyon klip yapımında kullandığımız üç boyutlu karakterlerin çizimleri, hareketleri hepsi post prodüksiyon ekibimiz tarafından özenle hazırlanmıştır.


www.bogaba.com

www.youtube.com


    4) Boğa Scooter projesinin tanıtım resimleri, afişleri ve reklam filmi stüdyolarımız da ve dışarda Studio Paparazi ekibi tarafından, kendi ekipmanlarımız ile gerçekleştirilmiştir ve yayına hazır hale getirilmiştir. Senaryosu da Studio Paparazi tarafından yazılmıştır.


www.boga.club


    5) Sportvy, arkadaşlık için geliştirilen bir mobil uygulamadır. Sportvy uygulaması için hazırlanan sinema filmi senaryo ekibimiz tarafından kaleme alınmış ve çekimleri stüdyolarımızda Studio Paparazi ekibi ve ekipmanları ile çekilmiş ve yayına hazır hale getirilmiştir.


www.sportvy.club